آرشيو

 • 24/فرو/1400 - 07:14
  یکی از دلایل بی نهایت جویی بشر، تمایل به رؤیت انسان کامل است
  معاون استان های ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش گفت: یکی از دلائل بی‌نهایت جویی بشر و خداطلبی مستمر ایشان، تمایل به رویت انسان کامل و راهبری امام جامع الاطراف، جهت الگوی پذیری از او برای پاسخگویی به عطش سیری ناپذیری باطنی اش می باشد.
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد همکاریها، حجت الاسلام و المسلمین حسین درودی در یادداشتی پیرامون شناخت امام عصر(عج) در عصر  انقلاب اسلامی آورده است:
 • 16/اسف/1399 - 11:45
  چرایی وصله کاری برکفش یک حاکم اسلامی
  آیا کفش حضرت امیر المومنین علی علیه السلام تنها یک بعد همدردی با محرومین را درخود داشت یا ذو ابعادی بود محاسبه شده برای تشکیل یک جامعه بی طبقه توحیدی و فطرت سالار پایدار؟ برای پاسخ به این سوال  لاجرم به برخی از زوایای کفش وصله چشیده و اتحاد بخش یک حاکم جامعه اسلامی می پردازیم.
     ( نهج البلاغه ( نسخه صبحی صالح )
  و من خطبة له (علیه السلام) عند خروجه لقتال أهل البصرة، و فيها حكمة مبعث الرسل، ثم يذكر فضله و يذم الخارجين:
  حكمة بعثة النبي:
 • 11/اسف/1399 - 09:55
  به گزارش روابط عمومی   مركز بسيج  فرهنگیان حوزه ستادی نشست مديران فرهنگي اجتماعي پايگاههاي بسيج يكشنبه دهم اسفندماه ساعت 10 درسالن اجتماعات ساختمان مركزي شهيد رجايي برگزارشد دراين نشست آقاي مصطفی عطاران جانشين فرماندهي با گرامي داشت ايام رجب وتقدير ازفعاليتهاي بسيجيان دردهه مبارك فجر ازهمكاري معاونت محترم پرورشي وفرهنگي تقديركرد. عطاران گفت: معاونت پرورشی و فرهنگی بيش از گذشته یار و مددکار مرکز بسیج فرهنگیان است و می‌توانیم با بومی سازی برنامه های معاونت پرورشی و فرهنگی از ظرفیت های آن در بسیج استفاده کنیم.
 • 25/بهم/1399 - 08:09
  به گزارش روابط عمومي مركز بسيج فرهنگيان صبح امروز شنبه بيست وپنجم بهمن ماه جلسه شوراي مركز بسيج فرهنگيان در محل اتاق جلسات مركز تشكيل گرديد.در اين جلسه مصطفي عطاران جانشين فرماندهي گزارشي از اقدامات انجام شده به شرح زير اعلام نمودند:
  گزارش فعاليتهاي دهه مبارك فجر1399
 • 23/دى/1399 - 10:07
  هفت راهبرد بصیرت افزا درقالب طرح 21 پرسش و پاسخ از بیانات ولی امر مسلمین
  بسیاری از لغزش های مدیران و مسئولین در میدان های مختلف به دلیل فاصله مبانی اندیشه ورزی آنان با رهنمود های رهبرعظیم الشان انقلاب اسلامی است
  راهبرد اول؛  انقلاب شناسی:
  1- چرا باید  از محتوای حماسه های انقلاب اسلامی حراست کنیم؟
 • 21/دى/1399 - 13:54
  دیماه سال 1398 آمریکای جنایت پیشه بار دیگر چهره ننگین استکبار خود را به معرض نمایش گذاشت و در بغداد جان انسان های آزاده ای را گرفت که به حق از شریف ترین انسان های جهان اسلام بودند.
  آری آمریکا و عمّال فاسقش به استیصال و درماندگی خویش پی برده و با عجز و ناتوانی در برابر ابرمردان مقاوم روزگار، جامه خفّت بر تن کرده و با بی شرمی تمام، اظهار خرسندی از رفتار شوم خود دارد. امّا باید گفت سعی او در تخریب جبهه مقاومت سرانجامی نخواهد داشت چرا که (حاج قاسم و همراهانش) به برکت آیات شریف قرآن در سوره آل عمران :
 • 10/دى/1399 - 08:13
  رهبر در آموزش و پرورش مظلوم و تنها است/با پویش لبخند رضایت به کمک دانش‌آموزان بازمانده از تحصیل رفتیم/نهم دی ۸۸ از قلل افتخارآمیز تاریخ انقلاب اسلامی است
  سردار مطهری در مراسم بزرگ‌داشت نهم دی گفت:نهم دی ۸۸ از قلل افتخارآمیز تاریخ انقلاب اسلامی است.
  به گزارش روابط عمومي مركز بسیج فرهنگیان، به مناسبت سالروز حماسه ۹دی، روز سه‌شنبه مراسمی به همت مركزبسیج فرهنگیان حوزه ستادي وزارت آموزش و پرورش و با حضور فرماندهان پایگاه‌های تابعه وبه صورت وبيناري برگزار شد.
 • 6/دى/1399 - 06:58
  بسم الله الرحمن الرحيم
 • 1/دى/1399 - 09:15
  بيانات در دیدار دست‌اندرکاران مراسم سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و خانواده شهید سلیمانی
  در آستانه‌ی سالگرد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت
 • 22/آذر/1399 - 10:47
  پیام وزیر آموزش وپرورش در قدردانی از بیانیه ی حمایتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی از تلاشهای معلمان و فرهنگیان در دوران کرونا
  محسن حاجی میرزایی در پیامی خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی از حمایت آنان از تلاشهای معلمان و فرهنگیان در دوران کرونا قدردانی کرد

صفحه‌ها

پیوندهای تصویری