آرشيو

 • 20/دى/1396 - 10:21
  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (سه‌شنبه) در دیدار هزاران نفر از مردم قم با تجلیل و تحسین حرکت عظیم، پر شور، به‌موقع و منسجم ملت در روزهای اخیر، به تشریح ابعاد و لایه های مختلف توطئه دشمنان برای سوءاستفاده از مطالبات به حق مردم پرداختند و با بیان سخنان مهمی خطاب به امریکایی ها، مسئولان کشور و مردم تأکید کردند: ایستادگی و نبرد «ملت با ضد ملت»، «ایران با ضد ایران» و «اسلام با ضد اسلام» همچون چهل سال گذشته ادامه خواهد داشت اما کینه ورزی دشمن نباید موجب شود مسئولان از ضعفها و مشکلات مردم و بویژه طبقات ضعیف غافل شوند.
 • 18/دى/1396 - 08:33
  استادیوم تختی مشهد قبل از انقلاب «سعدآباد» نام داشت. هم‌زمان با اوج‌گیری مبارزات انقلابی، اقشار مختلف مردم مشهد به‌خصوص فرهنگیان این شهر در تاریخ ۱۳۵۷/۸/۱۶ اجتماعی بزرگ در این استادیوم برگزار کردند. سخنران این برنامه آیت‌الله خامنه‌ای بودند که در بخشی از سخنان‌شان نام این استادیوم محل تجمع را به نام مرحوم «غلام‌رضا تختی» تغییر دادند. بعد از این سخنان، مردم با تکبیر و صلوات، این نام‌گذاری را تأیید می‌کنند و نام این ورزشگاه از آن پس تغییر می‌کند.
 • 16/دى/1396 - 10:02
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه این وعده الهی است که پس از هر فتنه و سختی، آسانی می آید، افزود: دشمنان می دانند به هیچ وجه نمی توانند جمهوری اسلامی ایران را از لحاظ دفاعی تهدید کنند و همه سرمایه خود را پس از دفاع مقدس برای عملی کردن تهدیدات فرهنگی، اقتصادی و امنیتی علیه ایران اسلامی هزینه کرده اند و به یاری خدا در این زمینه هم شکست آنها حتمی است.
 • 11/دى/1396 - 16:01
  همایش میثاق با ولایت 4  به مناسبت گرامیداشت حماسه نهم دی با سخنرانی سردار افشار و با حضور فرهنگیان بسیجی حوزه ستادی برگزار شد.
 • 9/دى/1396 - 15:27
  حادثه بی نظیر ۹دی از جمله نمونه‌های قدرت جمهوری اسلامی است.
  در آن حادثه، هیچکس دست اندرکار نبود و قدرت فکری که شاکله اصلی نظام اسلامی است، مردم را به خیابان کشاند و آن حادثه بی نظیر پدید آمد.
  بیانات در ابتدای درس خارج فقه و در آستانه سالروز حماسه نه دی ۷ /دی/ ۱۳۹۵
 • 9/دى/1396 - 15:24
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در آیین تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید سازمان بسیج دانشجویی کشور با اشاره به در پیش بودن سالروز عملیات های کربلای چهار و کربلای پنج اظهار داشت: عملیات های بزرگ دوران دفاع مقدس معمولا در زمستان صورت می گرفت و در عملیات کربلای چهار تمام مشکلات دست به دست هم داد تا عدم الفتح رخ دهد، اما با عنایت خداوند در هفته پس از آن در کربلای پنج فتح حاصل شد. امروز هم نباید از آنچه شهدا برای ما گذاشتند غافل شویم.
 • 9/دى/1396 - 15:23
  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار مسئولان و اعضای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در سراسر کشور، با اشاره به تلاش بی‌وقفه امریکا برای شبهه‌پراکنی و گرفتن «امید و اعتماد به نفس ملت»، از همراهی خواسته یا ناخواسته برخی افراد با اهداف دشمن به شدت انتقاد کردند و با یادآوری تحلیلها و تبلیغات پوچ چهل ساله دشمن درباره شکست یا تضعیف جمهوری اسلامی تأکید کردند: به فضل الهی و با اتکا به هوشیاری و ایستادگی مردم، همچون گذشته بینی دشمنان را به خاک می مالیم و با تلاش مضاعف مسئولان برای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم، راه پیشرفت و سرافرازی را با اقتدار ادامه خواهیم د
 • 9/دى/1396 - 15:16
  بسمه تعالی" حماسه 9 دی یک حادثه بیاد ماندنی در تاریخ است .این حادثه باید حفظ شود ، باید گرامی داشته شود. "مقام معظم رهبری (مدظله العالی)
   
  حماسه 9 دی ماه سال 1388 تجلی قدرت الهی در هویت اسلامی و بنیان مردمی انقلاب اسلامی بود که با الهام از فرهنگ عاشورایی، توطئه چینان خارجی و فریب خوردگان و فتنه گران داخلی را مرعوب ساخت و بعنوان یک شاخص میان تکلیف گرایان حسینی با منحرفان و دنیا طلبان داخلی و اسلام ستیزان خارجی قرار گرفت.
 • 2/دى/1396 - 09:25
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه حضرت سید الشهداء(ع) استان تهران اظهار داشت: انقلاب اسلامی تحفه نادری است که خداوند نه تنها به مردم ایران بلکه به آزادگان جهان ارزانی فرمود و این لطف بی‌انتهای خداوند صاحب ارزش و قیمت است.
  وی افزود: برای به وجود آمدن این انقلاب و بقای آن، خون‌های پاکی تقدیم شد؛ این سپاه به نام حضرت سیدالشهدا(ع) نامگذاری شده است، وجودی که ما پاسدارها همواره ذیل عنایت ایشان از انقلاب پاسداری کرده‌ایم و از این نعمت خوشحالیم.
 • 2/دى/1396 - 09:16

صفحه‌ها

پیوندهای تصویری