آرشيو

 • 30/مهر/1399 - 13:15
  تبيين مهرورزي  باالهام ازسيره نبوي صلي الله عليه وآله وسلم به قلم حجت الاسلام والمسلمين حسين درودي
  جهت ادای احترام و ارادت قلبی به ساحت پیامبر اعظم(ص) و بالاترین سفیر مهر و محبت الهی و انسانی و جانشینان معصومش و هم چنین شهدای خان‌طومان و هم‌کیشان آنان که  محبت آنان به بشریت نظیر بردار نیست؛ به طرح سؤالاتی پیرامون مهر و محبت حقیقی و کارکردهای فردی و اجتماعی آن می پردازیم.
  - آیا محبت حضرت زهرا سلام الله علیها و 12 امام معصوم به پیامبر خاتم صلی الله علیه وآله و سلم از جنس مهرورزی بشری و نسبت های خانوادگی بوده است؟
 • 21/مهر/1399 - 09:07
  طرح «استفاده از QR-Code در سیستم آموزشی» برای نخستین بار در کشور توسط آموزش‌وپرورش مازندران اجرایی شد.
  به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، طرح «استفاده از QR-Code در سیستم آموزشی» در اداره کل آموزش‌وپرورش استان مازندران رونمایی شد. این طرح که مخفف کد QR=Quick Response (کد پاسخ سریع) است، نوعی بارکد دوبعدی محسوب می‌شود که می‌تواند با استفاده از گوشی‌های هوشمند و دستگاه‌های اختصاصی خواندن کد QR خوانده ‌شده و به‌طور مستقیم به متن، ایمیل، وب‌سایت، شماره تلفن و... لینک شود.
 • 19/مهر/1399 - 10:55
   
  کتاب الکترونیکی اربعین حسینی
  این پرسش مطرح است که چرا کتاب الکترونیکی اربعین و مانند آن برای بخش تربیتی سامانه شاد طراحی و تدوین نمی‌شود؟ 
   الف- فرصت های کرونایی:
 • 15/مهر/1399 - 13:40
  نیم نگاهی به سیر مطالبات مقام معظم رهبری (مدظله العالي)
  هفتاد پرسش و پاسخ برآمده از بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به قلم حجت الاسلام والمسلمين حسين درودي سرمربي حلقه هاي صالحين بسيج فرهنگيان ستادي
    تغییر و تحولاتی که در شیوع کووید19 در جهان و ایران اسلامی پدید آمد بر همگان ثابت کرد ،علم نافع آنست که در برابر حوادث هنر خود را عرضه کند نه اینکه آنچه را آموخته بار گرانی بر قلب و سرگردانی اندیشه اش گردد.
 • 15/مهر/1399 - 08:52
  حجاب وعفاف گوهري ناشناخته
  به گزارش روابط عمومي مركز بسيج فرهنگيان حوزه ستادي حجت الاسلام والمسلمين درودي سرمربي حلقه هاي صالحين بسيج درتحليل وبررسي حجاب وعفاف درعصرحاضر مطالبي را به شرح زير مطرح نمودند:
 • 1/مهر/1399 - 08:08
  نیم نگاهی به سیر مطالبات مقام معظم رهبری
  هفتاد پرسش و پاسخ برآمده از بیانات رهبر معظم انقلاب پیرامون سند تحول بنیادین آموزش و پرورش
    تغییر و تحولاتی که در شیوع کووید19 در جهان و ایران اسلامی پدید آمد بر همگان ثابت کرد ،علم نافع آنست که در برابر حوادث هنر خود را عرضه کند نه اینکه آنچه را آموخته بار گرانی بر قلب و سرگردانی اندیشه اش گردد.
 • 31/شهر/1399 - 11:55
  یادداشت به قلم حجت الاسلام و المسلمین درودی؛
  مدرسه عاشورایی؛ منبر میلیونی برای آموزش‌وپرورش
  امسال آموزش و پرورش منبر ۴۰ میلیونی را می‌تواند رقم بزند؛ زیرا بعد از شیوع ویروس کرونا اجتماع مثلث دانش‌آموزان و معلمان و والدین در سامانه شاد آموزش و پرورش عاید نظام آموزشی کشور شده است. این فضا این ظرفیت را دارد تا مجالس سوگواری جهانی و منبرهای بدون مرز عصر جدید را با بلندهمتی در قلب دانش‌آموزان، معلمان و پدر و مادرهای حسینی رونمایی کنیم.
 • 14/مرد/1399 - 09:32
  شانزدهمین جشنواره علمی و پژوهشی سازمان بسیج فرهنگیان
 • 11/مرد/1399 - 11:17
  بیانات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) در سخنرانی تلویزیونی به مناسبت عید قربان
  بسم اللّه الرّحمن الرّحیم
  و الصّلاة و السّلام علی سیّدنا و نبیّنا ابی‌القاسم المصطفیٰ محمّد و علی آله الاطیبین الاطهرین المنتجبین سیّما بقیّة اللّه فی الارضین.
 • 5/مرد/1399 - 12:28
  وزیر آموزش‌وپرورش در برنامه گفتگوی هفته با حضور وزیرکشور
  نقطه آغازین اصلی تحول، آموزش و پرورش است/ آموزش و پرورش یک دستگاه بی‌نظیر از منظر پیوستگی ارتباط با ارکان جامعه است/ تصویر آینده جامعه را می‌توان در آموزش و پرورش امروز دید
  وزیر آموزش‌وپرورش در گفتگوی هفته که با حضور وزیر کشور و اعضای شورای معاونان برگزار شد، اظهار کرد: حضور و همکاری استانداران و فرمانداران با شورای آموزش و پرورش، ما را به یک شریک راهبردی برای شما و وزارت کشور را به شریک راهبردی برای آموزش و پرورش تبدیل می‌کند.

صفحه‌ها

پیوندهای تصویری