تاریخ انتشار:98/1/21 - 16:17
شماره مطلب:1398121
وزیر آموزش‌وپرورش در جمع نمازگزاران حوزه ستادی؛

سپاه از مردم جدا نیست هر تصمیم علیه سپاه پاسداران متوجه همه جامعه است

در پی اقدام خصمانه آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست سازمان های تروریستی، وزیر آموزش و پرورش، این اقدام را محکوم کرد.

به گزارش روابط عمومي، ظهر امروز سید محمد بطحایی در سخنرانی بین دو نماز که در نمازخانه ساختمان مرکزی وزارت آموزش‌وپرورش برگزار شد، با تبریک اعیاد شعبانیه و تبریک روز پاسدار و روز جانباز اظهار کرد: به خاطر رشادت پاسداران در عرصه‌های مختلف است که امروز شاهد دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی هستیم.

وی افزود: انقلاب اسلامی در مسیر چهل‌ساله خود، با فراز و نشیب‌های فراوانی روبه‌رو بوده است اما دشمنی امروز آمریکا با این انقلاب بی‌سابقه است. اگر روزی منافقین و یا صدام مردم را به خاک و خون می‌کشیدند در سایه آن آمریکا و متحدانش قرار داشتند اما امروزه آمریکا به‌صورت علنی و به ‌وضوح با جمهوری اسلامی ایران اعلام دشمنی و با افتخارآن را مطرح می‌کند.

وزیر آموزش‌وپرورش تصریح کرد: تمام تصمیم‌هایی که برای ضربه زدن به کشور ما اتخاذ می‌شود از سوی آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: اما دشمنان ما از این موضوع غافل هستند که مردم ایران با گرایش‌های مختلف سیاسی در برابر اقدامات خبیثانه آمریکا و همدستانش با وحدت و یکدلی می‌ایستند و حمایتی که این روزها از این نهاد مقدس می شود، به همین خاطر است.

بطحایی با بیان اینکه « تحریم سپاه برای اولین بار نیست رخ می دهد بلکه بارها از اول انقلاب اسلامی صورت گرفته است» ؛ خاطرنشان کرد: سپاه همواره در برابر نقشه‌های تروریستی دشمنان ایستاده است اما آمریکا نیرویی را در لیست تروریسم قرار داده که در خط مقدم مبارزه با تروریست در دنیا قرار دارد.

وی ادامه داد: خداوند دشمنان ما را نابخرد قرار داده است لذا درحالی‌که سپاه پاسداران این روزها مشغول امدادرسانی به سیل‌زدگان استانهای مختلف کشورمان است و کل دنیا نظاره گر این اقدامات است، حتی صبر نکردند تا این خدمت‌رسانی سپاه پایان یابد سپس چنین اقدام ظالمانه‌ای را انجام دهند.

وي امید اظهار کرد: این تصمیم نابخردانه و همچنین تصمیمی که در خصوص بلندی های جولان در سوریه از سوی آمریکا گرفته شد نوعی خدمت رئیس‌جمهور آمریکا به نتانیاهو و صهیونیست‌ها در آستانه انتخابات رژیم اسرائیل است.

ايشان افزود: همه مردم ما سپاهی و پاسدار هستند لذا هر تصمیمی برای سپاه گرفته شود در خصوص همه مردم است، لذا چنانکه در حادثه سیل اخیر مشاهده می‌کنیم سپاه جدای از مردم نیست بلکه همواره در کنار آحاد جامعه قرار دارد.

وزیر آموزش‌وپرورش ضمن ابراز امیدواری نسبت به برملاشدن همه نقشه‌های دشمن، گفت: اتفاقاتی در جهان اسلام در حال وقوع است که آینده خوبی را نیز برای اسلام نوید می‌دهد.

 

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری