تاریخ انتشار:96/12/16 - 09:53
شماره مطلب:13961216

بازدید مدیران ارشد آموزش و پرورش از دستاوردهای انقلاب در حوزه دریایی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج فرهنگیان، حسن مرادی مسئول بسیج فرهنگیان کشور با اشاره به برگزاری دو اردوی علمی - سیاحتی با شرکت مدیران ارشد حوزه ستادی آموزش و پرورش و مؤلفان کتب درسی در روزهای اخیر، اظهار داشت: در راستای تقویت امید و حس خودباوری در مدیران حوزه‌های ستادی، بسیج فرهنگیان در قالب دو اردوی سیاحتی ـ علمی ویژه مدیران ارشد حوزه ستادی و مدیران کل استان‌ها و همچنین اردوی ویژه مؤلفین کتاب‌ها و محتوای آموزشی مدارس، به اعزام 120 نفر به جزایر هرمزگان اقدام کرد.
مرادی تصریح کرد: در اردوی 4 روزه ویژه مؤلفان کتاب‌های درسی، 40 نفر از دست اندرکاران و کارشناسان سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش در اردوی 2 روزه و 80 نفر از مدیران ارشد حوزه ستادی و مدیران کل استان‌ها از جزایر هرمزگان از جمله ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک بازدید کردند.
وی ادامه داد: در این اردوها، بازدیدکنندگان با حضور در کارخانجات کشتی‌سازی ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین کارخانجات سازنده قایق‌های تندرو سپاه پاسداران، با دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه دریایی آشنا شدند.
مسئول بسیج فرهنگیان کشور خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش، بزرگ‌ترین میدان تجلّی تعلیم و تربیت است؛ بنابراین برای ایجاد هم‌سویی، هم افزایی و ایجاد ظرفیت‌های بیشتر در این وزارتخانه بزرگ و حساس، بسیج فرهنگیان به فعالیت‌های اردویی اقدام کرده است.
وی گفت: آشنایی هرچه بیشتر مؤلفان کتب درسی با شرایط اقلیمی مناطق مختلف کشور، هم چنین وضعیت فرهنگی، قومیت‌ها، زبان و ... به طور کلی انتقال مؤثر فرهنگ جامعه به نسل‌های بعد، از طریق محتواهای آموزشی از جمله اهداف اردوی 4 روزه این گروه از فرهنگیان بود.
مرادی ادامه داد: در شرایطی که شاهد ایجاد فضای یأس و ناامیدی و القای ناکارآمدی نظام از سوی دشمنان انقلاب در فضای جامعه هستیم، مشاهده نتایج آنچه در نظام تعلیم به دانش‌آموزان آموزش داده می‌شود و همچنین دستاوردهایی که با همت جوانان این مرز و بوم حاصل شده است می‌تواند در تقویت اعتماد به نفس مدیران، موثر و موجب دلگرمی دلسوزان نظام باشد.
انتهای پیام/

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری