تاریخ انتشار:96/12/16 - 10:13
شماره مطلب:13961216

دستگاه‌های تبلیغاتی دشمن نتوانسته مانع توفیقات انقلاب اسلامی شود/ «بسیج» قرآن و عمل به آن را احیا کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ بیست‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن بسیج با حضور سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، حجت‌الاسلام تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین و فعالان قرآنی بسیج در مجتمع فرهنگی پنج آذر آغاز شد.
سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن گرامی‌داشت یاد شهدای انقلاب اسلامی و امام شهدا گفت: بسیج بخشی از جامعه است که عمل به قرآن و  دستورات الهی درباره آن صدق می‌کند. وی با بیان اینکه بسیج امت اسلامی است که قرآن و عمل به آن را احیا کرده است، افزود: هیچ‌کس نمی‌تواند منکر تلاش و همت بسیج در عرصه‌های مختلف دفاعی و امنیتی شود. بسیج در جنگ‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی با هدف یاری دین خدا تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب اسلامی با دشمن و استکبار روبرو می‌شود.
سرلشکر جعفری توجه به دستورات قرآن را موجب توفیقات بیشتر برای انقلاب اسلامی در سطح منطقه و جهان دانست و با اشاره به اینکه دستگاه‌های تبلیغاتی دشمن نتوانسته مانع توفیقات انقلاب اسلامی شود، گفت: دستگاه تبلیغاتی دشمنان به صورت گسترده به مقابله با انقلاب و کمرنگ نشان دادن دستاوردهای آن پرداخته است، اما توفیقات انقلاب در حوزه‌های مختلف از جمله سیاست خارجی و عملکرد جمهوری اسلامی در منطقه قابل کتمان نیست. وی با بیان اینکه جوامع منطقه مدیون انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن در دفاع مقدس است، خاطر نشان کرد: همه شاهد پیروزی‌های ایران اسلامی بعد از جنگ تحمیلی هستند.

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری