تاریخ انتشار:92/8/11 - 09:18
شماره مطلب:1392811
سيزده آبان روز ملّي مبارزه با استكبار جهاني

بيانيه سازمان بسيج فرهنگيان، به مناسبت يوم ا... سيزده آبان ، روز ملّي مبارزه با استكبار جهاني

سیزده آبان ماه یادآور حوادث بسیار مهمی است که در شکل گیری ،مقاوم سازی و تداوم انقلاب اسلامی و شکست توطئه های پیاپی آمریکا به عنوان نماد کامل امپریالیسم جهانی و نظام سلطه گر تمامیت خواه ،نقش اساسی داشته است.
تبعید حضرت امام خمینی رحمه ا... علیه (1343) ،اعتراض دانش آموزان به دخالت های آمریکا و در پی آن کشتار دسته جمعی نونهالان این مرزوبوم توسط رژیم دست نشانده آمریکا (1357) و به ویژه تسخیر لانه جاسوسی به همت دانشجویان پیرو خط امام (1358) که از جانب امام امت ،انقلابی بزرگتر از انقلاب اول نام گرفت و ... هرکدام دلیلی قاطع و کافی برای اهمیت این روز بوده و ضرورت زنده نگهداشتن آنرا در یاد و خاطر ملت مسلمان و انقلابی ایران بیان می کند.
امسال روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در حالی شکل می گیرد که رسوایی جاسوسی های مکرر و گسترده آمریکا در دیگر کشورها بویژه اروپای همیشه همراه و متحد استراتژیک آنان،برهمگان عیان گشته است.
امسال ملتها و دولتهای اروپایی نیز آمریکا را جاسوس خطاب می کنند و سفارتخانه های او را لانه جاسوسی می نامند.
فرزندان امام (ره) در سی و چهار سال پیش چهره حقیقی آمریکای جنایتکار را دریافتند و با تسخیر به حق لانه جاسوسی آمریکا این پیام را به همه جهانیان اعلام کردند ؛ لیکن غرب به ظاهر متمدن و پیشرفته که آنروز میل وتوان شنیدن چنین صدایی را نداشت؛ اکنون پس از گذشت چندین دهه ، برجاسوس و شیطان صفت بودن دولت ایالات متحده اعتراف می کند.
اینک که چهره حقیقی نظام سلطه آشکارتر از همیشه است و همه ملت ها ی مسلمان و آزادیخواه با تاسی از انقلاب پیروزمندانه اسلامی ایران به خیزش عظیم براندازی نظام سلطه و به دست گرفتن سرنوشت خود همت گماشته اند و حکومت های حاکمان دست نشانده غربی را یکی پس از دیگری از اریکه قدرت به زیر می کشند،جای بسی تعجب است که عده ای جاهل و یا مرعوب و ساده لوح در پی حذف شعار انقلابی «مرگ بر آمریکا» هستند ,آن هم در زمانی که دولت ایالات متحده در بسیاری از صحنه های داخلی و عرصه سیاست خارجی در اوج عجز و ناتوانی قرار دارد.
امروز هر ایرانی آزاده ای می داند که مفهوم «نرمش قهرمانانه »در عرصه دیپلماسی به معنای حذف شعارهای انقلابی از ادبیات انقلاب اسلامی نیست بلکه به معنای پایبندی در اصول و راهبردهای ترسیم شده توسط امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی با تغییر در تاکتیک ها و استفاده از روش های متنوع دیپلماسی برای احقاق حقوق ملت ایران است و دولت ایالات متحده آمریکا پرده ای دیگر از حیله های پنهان خود را درپوشش «مذاکره خیرخواهانه !»مطرح نموده و با پنجه های آهنین پوشیده در دستکش مخملی ،فقط اظهار دوستی با ملت ها را دارد.
ما فرهنگیان بسیجی و افسران و سربازان جبهه جنگ نرم به عنوان طلایه داران فرهنگ غنی این مملکت به تاسی از رهبر فرزانه و حکیم انقلاب ضمن اعتماد به سیاست خارجی دولت و تیم بیدار مذاکره کننده،حمایت همه جانبه خود را از اقدامات و تلاشهای خیرخواهانه،عزت مدارانه و توام با حکمت و مصلحت دولت اعلام می داریم و از سیاست های خصمانه و چندچهره سردمداران نظام سلطه به ویژه آمریکا ی جنایتکار برائت جسته و هشدار می دهیم که در هر مرحله از مذاکرات که منجر به تضییع حقوق و یا از بین بردن عزت ملت ستمدیده ایران و یا ارزشهای انقلاب پر افتخارمان شود،کفن پوش و ایثارگرانه به میدان آمده و حماسه ای ماندگارتر از گذشته خلق خواهیم نمود.
سازمان بسيج فرهنگيان- 1392

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری