تاریخ انتشار:92/6/16 - 12:31
شماره مطلب:1392616
بيانيه مركز بسيج فرهنگيان حوزه ستادي وزارت آموزش وپرورش درحمايت از مردم مظلوم سوريه وجبهه مقاومت

بسيج فرهنگيان (حوزه ستادي ) حمايت قاطع خودرا از مردم مظلوم سوريه اعلام كرد

مركز بسيج فرهنگيان حوزه ستادي وزارت آموزش وپرورش بيانيه اي در حمايت از مردم مظلوم سوريه صادر كرد در اين بيانيه كه در ايام دهه كرامت صادر شد حمايت قاطع بسيج فرهنگيان به عنوان فرماندهان جنگ نرم از مردم مظلوم جهان بويژه مردم مظلوم سوريه اعلام شد .متن كامل اين بيانيه بدين شرح است :
بسم الله الرحمن الرحيم
بيانيه بسيج فرهنگيان (حوزه ستادي) درحمايت از مردم مظلوم سوريه
بسيج فرهنگيان ضمن تبريك ايام دهه كرامت با اداي احترام به پيشگاه حضرت ولي عصر(عج) و نايب برحقّش مقام معظّم رهبري حضرت امام خامنه اي(مدظله العالي) و تجديد ميثاق با آرمانهاي بنيانگذارانقلاب اسلامي حضرت امام خميني(ره) باعنايت به شرايط حساس منطقه، بيانيه خودرا به شرح ذيل اعلام مي دارد:
جامعه فرهنگيان به عنوان يكي از پيشگامان پاسداري از دستاوردهاي انقلاب اسلامي همواره سعي برآن داشته تا براساس منويات مقام معظّم رهبري و سياست ها نظام مقدس جمهوري اسلامي در تربيت و تأمين نيروي انساني متخلق به اخلاق اسلامي ، هوشيار و با بصريت ، عالم و دانشمند در حوزه هاي مختلف به منظور رسيدن به خود استقلالي اين وظيفه خطير را در طي سالهاي بعد از انقلاب به خوبي ايفاء نمايد. ضمن اينكه در سالهاي دفاع مقدس در جبهه مبارزه با استكبار جهاني جانانه جان فشاني نمودند و همراه با همسنگران دانش آموز شان هرچند 36 هزار شهيد دانش آموز و قريب به 5 هزار شهيد فرهنگي تقديم به ساحت قرب ربوبي نمودند ، استوار و ثابت قدم در صحنه هاي سياسي – اجتماعي همواره گوش به فرمان مقام والاي رهبري بوده و همدوش ساير اقشار با معرفت و شناخت عميق پاسداراني عامل در سنگر باني از مرزهاي اعتقادي – اخلاقي ، سياسي و اجتماعي نظام بوده وهستند.
فرهنگيان بسيجي به پيروي از شهداي گرانقدر فرهنگي و دانش آموزي و با تأسي به رهنمودهاي مدبرانه رهبر و مولاي خود، ولي امر مسلمين ، حضرت امام خامنه اي (مدظله العالي) و همگام با ملت غيور و فهيم ايران همانگونه كه در حماسه سياسي نقش آفريني خودرا به اثبات رسانده اند. در همراهي و كمك همه جانبه به دولت تدبير و اميد براساس تأكيد رهبر عاليقدر كه توصيه فرمودند:‹‹همه به دولت كمك دهند›› بازهم در رفع مشكلات اقتصادي و تحقق حماسه اقتصادي اعلام آمادگي مي نمايد .
فرهنگيان بسيجي با حمايت از جبهه مقاومت در برابر استكبار و صهيو نيزم پليد، پيروزي ملت مظلوم سوريه و ملّت هاي خط مقّدم را به مدد الهي قطعي مي بيند ودر نصرت و پيروزي رزمندگان دفاع در برابر جبهه استكباري تابع فرامين مقام معظّم رهبري بوده تابراساس رهنمودها و فرامين حضرت ايشان از هرجان فشاني دريغ ننمايد.
به سران مزدور و خودباخته منطقه اعلام مي داريم حمايت از استكبار و پشت كردن به ملت هاي مظلوم و مسلمان خود پاياني جزء ذلت و خواري و نابودي چيز ديگري نخواهد داشت .شرايط امروز كه توسط فضا سازيهاي آمريكاي جنايتكار به بهانه هاي واهي متّوجه كشور مظلوم ،مقاوم و شهات طلب سوريه ، رزمندگان حزب ا... لبنان و ساير كشور هاي منطقه از جمله عراق مي باشد صحنه امتحان بزرگي را براي سران عرب ايجاد نموده است ، تاريخ در آينده بهترين گواه برعملكرد شان خواهد بود. مهمترين رسالت سران كشورهاي منطقه كه آمريكا قصدآتش افروزي از پايگاهها ي نظامي شان برعليه سوريه را دارد، حمايت از مردم مسلمان و دولت سوريه مي باشد و دست رد بر سينه دشمنان پليد از جمله آمريكا ، انگليس و اسرائيل جنايتكار زدن است تا عزت ابدي راكه خواسته امت اسلام از آنان مي باشد در تاريخ به نام خود ثبت نمايند.
بسيج فرهنگيان همگام با جامعه اسلامي معتقد است كه با توكّل و اميد به وعده حتمي الهي به همين زودي شاهدپيروزي مسلمانان و نابودي استكبار جهاني وفرزند نامشروع آنها اسرائيل غاصب خواهيم بود.
نَصرُ مِنَ الله وَ فَتحٌ قَريب وبَشّرِالصّابِرين
از درگاه خداوند متعال عزت و عظمت بيش از پيش ملت‌هاي مسلمان و مردم سربلند و عزيز ايران اسلامي را خواهانيم
مركز بسيج فرهنگيان وزارت آموزش وپرورش
شهريور - 1392

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری