تاریخ انتشار:99/10/21 - 13:54
شماره مطلب:13991021
گرامي داشت ياد وخاطره شهداي مقاومت، به قلم خانم ثريا كشاورز

شهيدان زنده اند ونزد پروردگارشان روزي داده مي شوند

دیماه سال 1398 آمریکای جنایت پیشه بار دیگر چهره ننگین استکبار خود را به معرض نمایش گذاشت و در بغداد جان انسان های آزاده ای را گرفت که به حق از شریف ترین انسان های جهان اسلام بودند.

آری آمریکا و عمّال فاسقش به استیصال و درماندگی خویش پی برده و با عجز و ناتوانی در برابر ابرمردان مقاوم روزگار، جامه خفّت بر تن کرده و با بی شرمی تمام، اظهار خرسندی از رفتار شوم خود دارد. امّا باید گفت سعی او در تخریب جبهه مقاومت سرانجامی نخواهد داشت چرا که (حاج قاسم و همراهانش) به برکت آیات شریف قرآن در سوره آل عمران :

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ ﴿۱۶۹﴾ هرگز كسانى را كه در راه خدا كشته شده‏ اند مرده مپندار بلكه زنده‏ اند كه نزد پروردگارشان روزى داده مى ‏شوند (۱۶۹)

فَرِحِينَ بِمَا آتَاهُمُ اللَّهُ مِنْ فَضْلِهِ وَيَسْتَبْشِرُونَ بِالَّذِينَ لَمْ يَلْحَقُوا بِهِمْ مِنْ خَلْفِهِمْ أَلَّا خَوْفٌ عَلَيْهِمْ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ ﴿۱۷۰﴾

به آنچه خدا از فضل خود به آنان داده است‏ شادمانند و براى كسانى كه از پى ايشانند و هنوز به آنان نپيوسته‏ اند شادى مى كنند كه نه بيمى بر ايشان است و نه اندوهگين مى ‏شوند (۱۷۰)

يَسْتَبْشِرُونَ بِنِعْمَةٍ مِنَ اللَّهِ وَفَضْلٍ وَأَنَّ اللَّهَ لَا يُضِيعُ أَجْرَ الْمُؤْمِنِينَ ﴿۱۷۱﴾

بر نعمت و فضل خدا و اينكه خداوند پاداش مؤمنان را تباه نمى‏ گرداند شادى مى كنند (۱۷۱)

شهدا نزد باریتعالی از جایگاه ویژه ای برخوردارند و برکات نفس های ایشان در اتّحاد گروه مقاومت بی تأثیر نخواهد بود. سردسته های ذلیل آمریکایی خون مردی با تدبیر و از تبار باران با رشادت های بی نظیر  را بر زمین جاری کردند  تا با ایجاد تفرقه و فتنه آرام بگیرند و همانند چارپایان بر غفلت خویش روز و شب را سپری کنند. امّا عوامل استکبار غافل از این شدند که قطره ای از خون پاک سردار دلاور،  بیهوده نخواهد بود چراکه اتّحاد بیش از پیش مردم شریف کشورمان را در سال 1398برانگیخت و حضور چند میلیونی آنها در مراسم وداع با این عزیزان، نشان داد که رشادت های سردار دلها، فراموش نشده و در صحنه جهانی نیز نمایان خواهدشد.

آری سالیان سال است شخصیت بزرگ و مقام رفیعت را می شناسم، هرگاه از مردان بزرگ زمانم سخنی به میان آمد بی درنگ نام پرآوازه ات خاطرم را نوازش می کرد و هرگاه خبری از مشکلات در کشورم شنیده می شد، پای قرص خدمت بودی و کنار دوستانت جوانمردانه با حریف مفسد مبارزه می کردی، گویی حوادث طبیعی به اذن خالق یکتا با جای جای میهن اسلامیم دست و پنجه نرم می کرد تا بزرگ مردی را در صحنه عمل و خدمت به خلق به عالمیان معرفی کند و همه حوادث یکی پس از دیگری روح مردانگی را چنان رنگین، خوش سیما و خوش خلق، نقّاشی نماید. خصوصآً زمانی که برای مسلمانان جهان شرایط خاصی بوجود می آمد جامه رزم بر تن کرده و حاضر در میدان بودی...

 نمی دانم آیا کسی جز تو می توانست از آغوش گرم خانواده دل بریده و چنین عاشقانه و با خلوص ، با ذکر یا ثارا... مهیّای نبرد با ضالمین و کفّار معاند سوریه، در جوار بارگاه حضرت زینب کبری(س) به صفوف سربازان عبّاس ابن علی قمر منیر بنی هاشم (ع) بپیوندد و باز هم عَلَم ابالفضل را برفراز آورد ، چنان که گویی : (جَدَلی بار دیگر با یاران همراهش لباس احرام برتن نموده و برای نجات جان سید هاشمی با تبار ریاکار زبیر به مبارزه برخاسته تا خواسته اش را عملی نماید). در روزگاری که فساد بیش از پیش آل صعود جلوه گری می کند جای مردانی چون تو خالی است ولی با شناختی که از تو دارم می دانم که پرچم اسلام را زمین نگذاشته ای و به فرماندهی دیگر سپرده ای تا با پیروی از ولایت، چهره ننگین تزویر و مکّار مثلت آل صعود، آمریکای جنایت پیشه و فرزند منحوس و خونریز ش یعنی اسرائیل را آشکار نماید. حاج قاسم ای دلاور مرد دوران، خدماتت، رشادتت، اخلاصت، شهامتت، صداقتت، ولایت مداری(اطاعت) و  مردم داریت مقبول و مرضی رضای حق تعالی (ان شاء ا...)

سالروز شهادت سپهبد شهید سردار حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای این فاجعه غم انگیز  را به مقام عظمای ولایت، خانواده معظّم ایشان و امّت شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت عرض می نماید.

ثریا کشاورز مکافاتی – پایگاه  بسيج فرهنگيان شهید مفتح

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری