تاریخ انتشار:99/12/11 - 09:55
شماره مطلب:13991211
نشست مديران فرهنگي اجتماعي مركز بسيج فرهنگيان ستادي

طلوع مهدويت دربرنامه هاي سال 1400 مديران فرهنگي اجتماعي بسيج كليدخورد

به گزارش روابط عمومی   مركز بسيج  فرهنگیان حوزه ستادی نشست مديران فرهنگي اجتماعي پايگاههاي بسيج يكشنبه دهم اسفندماه ساعت 10 درسالن اجتماعات ساختمان مركزي شهيد رجايي برگزارشد دراين نشست آقاي مصطفی عطاران جانشين فرماندهي با گرامي داشت ايام رجب وتقدير ازفعاليتهاي بسيجيان دردهه مبارك فجر ازهمكاري معاونت محترم پرورشي وفرهنگي تقديركرد. عطاران گفت: معاونت پرورشی و فرهنگی بيش از گذشته یار و مددکار مرکز بسیج فرهنگیان است و می‌توانیم با بومی سازی برنامه های معاونت پرورشی و فرهنگی از ظرفیت های آن در بسیج استفاده کنیم.
وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه امسال با توجه به برنامه‌ریزی مناسبی که صورت گرفته بود توانستیم برنامه‌های بسیار ارزشمندی را در ایام الله دهه مبارک فجر اجرا کنیم.
جانشین فرمانده بسیج فرهنگیان حوزه ستادی گفت: امیدواریم بتوانیم با همین روحیه بسیجی در سال ۱۴۰۰ برنامه های ارزشمندی را برای اجرا و تحقق آرمان های بسیج برنامه‌ریزی و اجرا کنیم.
سپس  با معرفي آقاي ستار شجاعی به عنوان مدیر فرهنگی  اجتماعی مرکز بسیج فرهنگیان براهميت كاردرجبهه فرهنگي تأكيد نمود وبراي ايشان آرزوي موفقيت كرد.

درادامه آقاي شجاعي باتشكر ازاعتماد بسيج وسپاس از توفيق خدمت في سبيل الله دراين امرمقدس فعالیت‌های ۱۴۰۰ مدیریت فرهنگی  اجتماعی را با توجه به وجود دو نیمه شعبان در تقویم شمسی سال ۱۴۰۰ ولزوم ترویج و تبلیغ گفتمان مهدویت  مهم برشمرد.
وی افزود: بسیج به عنوان یک پایگاه مردمی باید در زمینه ایجاد گفتمان مهدویت پیشگام باشد بنابراین از همه مدیران فرهنگی پایگاه های بسیج حوزه ستادی می خواهم نسبت به ترویج گفتمان مهدویت در سال ۱۴۰۰ اقدام کنند.
مدیر فرهنگی و اجتماعی مرکز بسیج فرهنگیان حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: همچنین لازم است تا همه عزیزان در زمینه ترویج و تعمیق مکتب درس آموز سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اهتمام ورزند.
سپس آقاي رحمان زاده، مدیر فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج فرهنگیان کشور در این مراسم گفت: خوشبختانه پیام های خوبی از همکاران فرهنگی و فرهیخته حاضر در این جلسه دریافت کردیم همانطور که می‌دانید آموزش و پرورش نسبت به ساخت تمدن نوین اسلامی وظیفه مضاعف دارد زیرا آموزش و پرورش است که انسانها را می سازند.
مدیر فرهنگی و اجتماعی بسیج فرهنگیان کشور خاطرنشان کرد: همه دشمنان پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی به چشم خود دیدند که مردم پایبند ارزش‌های انقلاب هستند و ما به عنوان بسیجیان وظیفه داریم مکتب حاج قاسم سلیمانی را در جامعه تبلیغ و ترویج کنیم و در این راستا باید به صورت ساختارشکنانه و با سخن های جدید و روش ها و ایده های نوین این مکتب را برای نسل جدید بیان کنيم زیرا دشمن همواره در حال تغییر روش در در زمینه ترویج و تبلیغ افکار نادرست خود است.
همچنین در ادامه جلسه برخی از مدیران فرهنگی و اجتماعی پایگاه های بسیج به بیان برنامه ها و نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری