تاریخ انتشار:98/10/25 - 11:09
شماره مطلب:13981025
كمپين حمايت از سرداران سرافراز

معلمان ايران قدردان سرداران سرافراز وسپاه در «فارس من»

 کمپین معلمان ایران قدردان سردار حاجی‌زاده و سپاه
همان دشمنی که حاج قاسم را با ترور سخت از ما گرفت، امروز امپراطوری رسانه‌ای اش را فعال کرده که سردار حاجی زاده را ترور شخصیت کند تا دو بال خط مقاومت را بشکند.
ما معلمان و فرهنگیان ایران سرافراز، ضمن ابراز همدردی عمیق با خانواده شهیدان حادثه هواپیمای اوکراین، با قدردانی از مجاهدت‌های آن دو سردار و مجموعه سپاه و تشکر از آغاز انتقام سخت، اعلام می‌داریم، هوشمندانه تحرکات این روزهای استکبار جهانی، آمریکای تروریست و انگلیس خبیث را رصد نموده و اجازه نخواهیم داد جای دوست با دشمن و خادم با تروریست عوض شود.
با تشکر از شجاعت، صداقت و از خودگذشتگی سرداران سلامی و حاجی زاده در قبول مسئولیت حادثه، اشعار می‌داریم که آمریکای جنایتکار، انگلیس مکار و سلطنت طلبان، منافقین و حامیان داخلی آنها، سیاهه ای چند میلیونی از جنایات در این قرن علیه جان، مال و ناموس ایرانیان دارند که با وقاحت از هیچ کدام آن جنایات عمدی، عذر خواهی نکرده اند!
از سه قوه و ستاد کل نیروهای مسلح می‌خواهیم مجدانه عوامل و دست‌های پنهان احتمالی در وقوع این حادثه تلخ را شناسایی و پیگیری موثر برای مجازات مقصرین داشته باشند.
سربلندی نظام جمهوری اسلامی و پیروزی جبهه مقاومت علیه استکبار جهانی و زمینه سازی ظهور با علمداری رهبر فرزانه و عزیزمان را از خدای منان خواستاریم.

:fist:جهت پیوستن به کمپین و حمایت به لینک زیر مراجعه کنید ::point_down:
https://my.farsnews.com/c/16693

افزودن نظر جدید

کد امنیتی
کد امنیتی برای جلوگیری از ارسال اسپم می باشد.
Image CAPTCHA
لطفا کاراکترهای تصویر را در کادر بالا وارد نمایید.

پیوندهای تصویری