گفتار ماه سال95

 • سه شنبه, دى 7, 1395 - 14:54
  ه گزارش خبرنگار مرکز بسیج فرهنگیان، مراسم میثاق با ولایت 3؛ گرامیداشت حماسه 9 دی امروز با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور و جمعی از بسیجیان حوزه ستادی وزارت آموزش و پرورش در ساختمان مرکزی این وزارتخانه برگزار شد، حجت‌الاسلام والمسلمین تقوی با اشاره به مفهوم بسیج و بسیجی اظهار داشت: بسیج واژه‌ای است که فرهنگ را در خود جای داده است و بسیج امروز یکی از ارکان اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.
  وی با اشاره به فتنه 88، افزود: در تاریخ انقلاب اسلامی فتنه 88 یک فصل مختصی را به خود اختصاص داده است که باید روی این موضوع تأکید بیشتری کند.
 • دوشنبه, آذر 29, 1395 - 14:45
  نهمين همايش گفتارماه با موضوع: وحدت جهان اسلام وفتنه هاي استكبار در جنگ هاي نيابتي خاورميانه روزدوشنبه بيست ونهم آذر ماه ساعت 10تا12 درسالن اجتماعات ساختمان مركزي شهيد رجايي با حضورفرماندهان وبسيجيان حوزه ستادي وزارت آموزش وپرورش برگزار شد. دكتر زارعي استاد دانشگاه وكارشناس مسايل خاورميانه صدا وسيما به عنوان سخنران اين همايش به بررسي تحولات منطقه اي و وحدت جهان اسلام پرداختند ،در ادامه سناريو جنگ هاي نيابتي استكبارراتحليل نمودند ودرادامه برنامه پرسش وپاسخ با سوالات مختلف منطقه اي وفرامنطقه اي انجام شد.
 • حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
  چهارشنبه, مهر 7, 1395 - 08:58
  به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مرکز بسیج فرهنگیان، حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در مراسم در امتداد غدیر که به مناسبت عید غدیرخم در ساختمان شهید رجایی وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، با تاکید بر اهمیت وزارت آموزش و پرورش و اظهار رضایت از حضور در جمع متولیان تعلیم و تربیت و اعضای ستادی این وزارتخانه اظهار داشت: وزارت آموزش و پرورش سالم ترین وزارتخانه کشور است که به نظر من که هر سال ورودی های دانشگاه را رصد می کنم، خروجی های آموزش و پرورش متدین تر از پیش هستند ولی انتظار ما از آموزش و پرورش بیشتر از این مقدار است.
 • چهارشنبه, شهريور 3, 1395 - 15:10
 • شنبه, تير 5, 1395 - 11:09
  اولين جلسه  مجمع الذاكرين  هيئت مذهبي قرآن وعترت فرهنگيان وزارت آموزش وپرورش با حضور مداحان حوزه ستادي اعضاء كميته فرهنگي وتعدادي از هيئت امناء برگزار گرديد. اين جلسه كه درتاريخ 2/4/95 ساعت 11درمحل مركز بسيج فرهنگيان تشكيل گرديد مواردي از قبيل: راه اندازي جلسات مجمع الذاكرين، ارتقاء سطح آگاهي اعضاء ، تشكيل گروه درفضاي مجازي تلگرام ، ساماندهي وتشكيل بانك اطلاعات مداحان حوزه ستادي جهت مناسبتهاوايام ا...

پیوندهای تصویری